صفحه ی اصلی / اخبار / گریم قدیمی شبنم قلی خانی در فیلم (شهری که با تو دیدم)
گریم قدیمی شبنم قلی خانی شبنم قلی‌خانی در ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران زاده‌شده است. وی در فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۶ در تئاتر شروع کرده است.شبنم قلی خانی ازدواج کرده و یک دختر به نام شانا دارد. وی از بازیگران پرکار سینما و تلوزیونی ایران می باشد. فیلم سینمایی «شهری که با تو دیدم» به نویسندگی و کارگردانی نیماجوادی که در ژانرِ رمانتیک، فانتزی، موزیکال است و در دو مقطعِ زمانیِ صفویه و زمانِ حال روایت می شود از شهریورماه سال جاری در ۴ فاز جداگانه کلید خورد و هم اکنون در بیش از ۳۰ لوکیشن در حال فیلمبرداری است. بازیگران فیلم شهری که با تو دیدم .شبنم قلی خانی ، رحیم نوروزی ، شیوا طاهری ، جوانه دلشاد ، هستی فرحی ، حسن جویره، نیما جوادی، بهنام سرلک و… از جمله بازیگران این فیلم هستند. داستان فیلم عاشقانه است، عشق، دل را به آشوب می اندازد، هر جا، بر هر کس و در هر زمان که فرود آید. گریم قدیمی شبنم قلی خانی در ادامه عکس های اینستاگرام شبنم قلی خانی را مشاهده می کنید. شبنم قلی خانی گالری عکس شبنم قلی خانی عکس شبنم قلی خانی بیوگرافی شبنم قلی خانی نوشته گریم قدیمی شبنم قلی خانی در فیلم (..

گریم قدیمی شبنم قلی خانی در فیلم (شهری که با تو دیدم)

گریم قدیمی شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی

شبنم قلی‌خانی در ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران زاده‌شده است. وی در فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۶ در تئاتر شروع کرده است.شبنم قلی خانی ازدواج کرده و یک دختر به نام شانا دارد. وی از بازیگران پرکار سینما و تلوزیونی ایران می باشد.

شبنم قلی خانی

فیلم سینمایی «شهری که با تو دیدم» به نویسندگی و کارگردانی نیماجوادی که در ژانرِ رمانتیک، فانتزی، موزیکال است و در دو مقطعِ زمانیِ صفویه و زمانِ حال روایت می شود از شهریورماه سال جاری در ۴ فاز جداگانه کلید خورد و هم اکنون در بیش از ۳۰ لوکیشن در حال فیلمبرداری است.

بازیگران فیلم شهری که با تو دیدم .شبنم قلی خانی ، رحیم نوروزی ، شیوا طاهری ، جوانه دلشاد ، هستی فرحی ، حسن جویره، نیما جوادی، بهنام سرلک و… از جمله بازیگران این فیلم هستند.

داستان فیلم عاشقانه است، عشق، دل را به آشوب می اندازد، هر جا، بر هر کس و در هر زمان که فرود آید.

گریم قدیمی شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی

در ادامه عکس های اینستاگرام شبنم قلی خانی را مشاهده می کنید.

شبنم قلی خانی شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی

گالری عکس شبنم قلی خانی

گالری عکس شبنم قلی خانی

عکس شبنم قلی خانی

عکس شبنم قلی خانی

بیوگرافی شبنم قلی خانی

نوشته گریم قدیمی شبنم قلی خانی در فیلم (شهری که با تو دیدم) اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

ملکه گدایان به ترکیه رفت.

فیلم ملکه گدایان ملکه گدایان دومین سریال حسین سهیلی زاده، در شبکه نمایش خانگی محصول …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *