صفحه ی اصلی / اخبار / معرفی بازیگران متولد اردیبهشت ماه
بازیگران متولد اردیبهشت ماه نماد های متولد تولد اردیبهشتی متولد . طفل شیر خوار طبیعت سمبل . گاو نر شهار . همه چیز مال من است ستاره حاکم . ونوس عنصر وجود . خاک فلز موجود . مس سنگ خوش یمن . یاقوت کبود گل محبوب رز صورتی رنگ محبوب . آبی آسمانی / صورتی /بنفش روز مبارک . جمعه عدد خوش شانسی . شش ………………………………………………………… اردیبهشت ماه از ماه های زیبای سال می باشد که همانند نامش همچون بهشت است و طبیعت بسیار زیبا و دیدنی می شود و متولدین این ماه افراد خوش شانسی هستند که در این ماه به دنیا آمده اند از خصوصیات متولدین اردیبهشت ماه می توان به خونگرمی/ داشتن آرامش و صبور بودن /باسلیقه و کاربلد بودن/ قابل اعتماد بودن و. خوشرویی آنها اشاره کرد. مردان متولد اردیبهشت خونگرم و با احساس، آرام، متین هستند که در نهایت آرامش و آسایش در امنیتی که ساخته ذهن خود و همچنین محیط اطرافشان است زندگی می کنند . هر گونه دغدغه درگیری و بی امنیتی روانی در مردان متولد اردیبهشت کم و یا غیرقابل دید است. زن متولد اردیبهشت واقعا قلبی بزرگ و روحی بلند دارد. همین خصوصیات است که به او امکان می دهد در هر حالتی از عه..

معرفی بازیگران متولد اردیبهشت ماه

بازیگران متولد اردیبهشت ماه

بازیگران متولد اردیبهشت ماه

نماد های متولد تولد اردیبهشتی

متولد . طفل شیر خوار طبیعت

سمبل . گاو نر

شهار . همه چیز مال من است

ستاره حاکم . ونوس

عنصر وجود . خاک

فلز موجود . مس

سنگ خوش یمن . یاقوت کبود

گل محبوب رز صورتی

رنگ محبوب . آبی آسمانی / صورتی /بنفش

روز مبارک . جمعه

عدد خوش شانسی . شش

…………………………………………………………

اردیبهشت ماه از ماه های زیبای سال می باشد که همانند نامش همچون بهشت است و طبیعت بسیار زیبا و دیدنی می شود و متولدین این ماه افراد خوش شانسی هستند که در این ماه به دنیا آمده اند از خصوصیات متولدین اردیبهشت ماه می توان به خونگرمی/ داشتن آرامش و صبور بودن /باسلیقه و کاربلد بودن/ قابل اعتماد بودن و. خوشرویی آنها اشاره کرد.

مردان متولد اردیبهشت خونگرم و با احساس، آرام، متین هستند که در نهایت آرامش و آسایش در امنیتی که ساخته ذهن خود و همچنین محیط اطرافشان است زندگی می کنند . هر گونه دغدغه درگیری و بی امنیتی روانی در مردان متولد اردیبهشت کم و یا غیرقابل دید است.

زن متولد اردیبهشت واقعا قلبی بزرگ و روحی بلند دارد. همین خصوصیات است که به او امکان می دهد در هر حالتی از عهده مشکلات احساسی زندگی خود بر بیاید و به هدفش برسد. زن متولد برج ثور از بسیاری جهات نمک زندگی محسوب می شود. او مخلوطی است از کلیه خصوصیاتی که مردها در جستو خویش می باشند وکمتر پیدایش می کنند.

………………………………………………………………………………………………………………………………………….

بازیگران متولد اردیبهشت ماه

میلاد کِی‌مَرام متولد ۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ در بندرانزلی و هنرپیشه سینما، و تئاتر است. میلاد در خانواده ی پنج نفره بزرگ شده است و فرزند آخر خانواده می باشد.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………..

بازیگران متولد اردیبهشت ماه

افسانه پاکرو متولد ۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۲ می باشد و هنرپیشه تلوزیون و سینما می باشد.

…………………………………………………………………………………………………………………………………

بازیگران متولد اردیبهشت ماه

سپیده خداوردی متولد ۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۰ در شهر اراک می باشد و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون است .وی دارای تحصیلات ادبیات نمایشی و کارشناسی مهندسی معدن از دانشگاه آزاد اراک می باشد.سپیده خداوردی سال هاست در رشته ی موسیقی فعالیت می کند و نوازنده ارکستر ملی هم است. وی در خانواده ای چهار نفره بزرگ شده است و یک برادر کوچکتر از خود دارد.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

بازیگران متولد اردیبهشت ماه

بهرام رادان متولد ۸ اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۸ می باشد و هنر پیشه سینما می باشد.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………

بازیگران متولد اردیبهشت ماه

نفیسه روشن متولد ۱۳ / ۲ /۱۳۶۱ در تهران است. مدرک تحصیلی کارشناس حقوق از دانشگاه آزاد اسلامی میباشد. نفیسه روشن فرزند اول خانواده است و دوبرادر دارد که از او کوچکتر هستند .

…………………………………………………………………………………………………………………………………………

بازیگران متولد اردیبهشت ماه

رضا عطاران متولد ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۱۳۴۷ می باشد و هنر پیشه تلوزیون و سینما و کارگردان می باشد که تا کنون کارهای درخشان زیادی از ایشان دیده ایم.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

بازیگران متولد اردیبهشت ماه

طناز طباطبایی متولد ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۲ می باشد. طناز طباطبایی فارغ‌التحصیل کارشناسی کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد تهران مرکز است. او از سال ۱۳۷۹ وارد عرصه بازیگری شد و در کلاس‌های آزاد بازیگری هیوا فیلم توانست دوره بازیگری را بگذراند.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

بازیگران متولد اردیبهشت ماه

بهنوش طباطباطبایی متولد ۲۷ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۰ می باشد. بهنوش طباطبایی در یوسف آباد تهران متولد شده است. بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است. بهنوش طباطبایی که از دوران کودکی به بازیگری علاقه مند بود تحصیلاتش را تا مقطع لیسانس در رشته مهندسی کامپیوتر ادامه داد. بهنوش طباطبایی دوره بازیگری را در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذرانده است.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

بازیگران متولد اردیبهشت ماه

بهنوش بختیاری متولد ۲۹ اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۴ می باشد و از بازیگران دوست داشتنی و طنز ایرانی می باشند که تا کنون کار های زیبایی از انها را دیده ایم.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

بازیگران متولد خرداد ماه

نوشته معرفی بازیگران متولد اردیبهشت ماه اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

تصاویر بازیگران با گریم سنگین

بازیگران با گریم سنگین در این مطلب برای شما عزیزان تصاویری از گریم سنگین بازیگران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *