صفحه ی اصلی / اخبار / مدل مانیکور ناخن و فواید آن / نمونه های ژلیس و فرنچ ناخن و کاشن ناخن
مدل مانیکور ناخن دیزاین ناخن یکی از فرآیند های آرایشی است که بیشتر خانم ها آن را انجام می دهند. مانیکور (MANICURE) و پدیکور (PEDICURE) دو فرآیند زیبایی و آرایشی هستند که لاک زدن روی ناخن دست و پا است و در این روش دور و اطراف ناخن تمیز می شود و به ناخن شکل می دهد و در انتها از لاک برای طراحی آن استفاده می شود. برای انجام مانیکور روی ناخن دست و پا به ابزاری نیاز دارید از قبیل سوهان، ناخن گیر، قلم نوک تیز، اسکراب لایه برداری و هر لاکی که دوست دارید برای بهتر شدن طراحی ناخن در انتهای طراحی از برق ناخن استفاده کنید. در این نوشته برای شما مدل مانکور ناخن به اشکال مربعی بیضی مستطیل را به نمایش گذاشته ایم به همراه مدل طراحی ناخن جدید و شیک که در ادامه تصاویر مشاهده می کنید. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….. زیباترین مدل های طراحی ناخن مجلسی شیک فواید مانیکور ناخن ناخن ها به طور مستقیم در معرض عناصری قرار می گیرند که باعث آسیب به آنها می شود و عفونت ناخن و نامرتب شدن شکل ناخن ها وقتی می شکند و پوسته پوسته می شود باعث ناراحتی افراد می شود. مانیکور ناخن یک ایده خ..

مدل مانیکور ناخن و فواید آن / نمونه های ژلیس و فرنچ ناخن و کاشن ناخن

مدل مانیکور ناخن

مدل مانیکور ناخن

دیزاین ناخن یکی از فرآیند های آرایشی است که بیشتر خانم ها آن را انجام می دهند. مانیکور (MANICURE) و پدیکور (PEDICURE) دو فرآیند زیبایی و آرایشی هستند که لاک زدن روی ناخن دست و پا است و در این روش دور و اطراف ناخن تمیز می شود و به ناخن شکل می دهد و در انتها از لاک برای طراحی آن استفاده می شود. برای انجام مانیکور روی ناخن دست و پا به ابزاری نیاز دارید از قبیل سوهان، ناخن گیر، قلم نوک تیز، اسکراب لایه برداری و هر لاکی که دوست دارید برای بهتر شدن طراحی ناخن در انتهای طراحی از برق ناخن استفاده کنید. در این نوشته برای شما مدل مانکور ناخن به اشکال مربعی بیضی مستطیل را به نمایش گذاشته ایم به همراه مدل طراحی ناخن جدید و شیک که در ادامه تصاویر مشاهده می کنید.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

مدل مانیکور ناخن

زیباترین مدل های طراحی ناخن مجلسی شیک

مدل مانیکور ناخن

فواید مانیکور ناخن

ناخن ها به طور مستقیم در معرض عناصری قرار می گیرند که باعث آسیب به آنها می شود و عفونت ناخن و نامرتب شدن شکل ناخن ها وقتی می شکند و پوسته پوسته می شود باعث ناراحتی افراد می شود. مانیکور ناخن یک ایده خوب برای مراقبت از ناخن ها می باشد که اشکال و روش های مختلفی دارد که در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد.

مانیکور فرانسوی

نام دیگر آن فرنچ ناخن می باشد که ظاهری شیک و زیبا برای ناخن ها می باشد با اینکه بسیار ساده است ولی طرفداران زیادی را دارد.برای فرنچ ناخن می توانید از پودر اکریلیک، ژل کاشت، لاک ژل و لاک معمولی استفاده کنید و برای مراسم های ساده و روزمره و جلسات اداری بهترین گزینه می باشد.

مدل مانیکور ناخن

مانیکور ناخن زیبا

مدل مانیکور ناخن

مانیکور ژل

برای کاشت ناخن از موادی به نام ژلیس استفاده می شود که به صورت لایه ی ای روی ناخن ها قرار می گیرد و هر لایه باید در دورن دستگاه خشک شود تا لایه ی بعدی روی آن قرار گیرد. لاک ژل بسیار رنگ های متنوعی دارد که می توانید از آنها برای ناخن های خود استفاده کنید.

مدل مانیکور ناخن

شکل دادن به ناخن ها و مرتب کردن دور ناخن و تمیز کردن پوست های مرده دور ناخن می تواند به زیباتر شدن دیزاین ناخن شما کمک کند. حتما لزومی ندارد که ناخن های شما بلند باشد تا مانیکور را انجام دهید در هر اندازه ای که باشد با انجام این کارها می توانید ناخن را برای لاک زدن و طراحی آماده کنید.

مدل مانیکور ناخن

مدل مانیکور مربعی یکی از پرطرفدارترین شکل مانیکور در بین خانم ها می باشد که زیبایی خاصی به دستان شما می دهد. شما می توانید از یک رنگ لاک برای رنگ آمیزی ناخن خود استفاده کنید.

مدل مانیکور ناخن

مانیکور با ناخن مصنوعی

خانم هایی که دوست دارند برای یک مراسم خاص ناخن های بلند و زیبایی داشته باشند و راغب به کاشت ناخن نیستند می توانند از روش مانیکور با ناخن مصنوعی استفاده کنند در این روش ناخن مصنوعی به اندازه ی سایز ناخن شما برش داده می شود و بعد از تمیز کاری دور اطراف ناخن با چسب روی ناخن شما قرار می گیرد و با سوهان و وسایل مانیکور مرتب می شود و با لاک های متنوع می توان روی آنها را طراحی کرد.

مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن

ابزار زیادی برای طراحی و دیزاین ناخن وجود دارند که به شما کمک می کند تا یک طراحی زیبا روی ناخن ها انجام دهید. ابتدا انتخاب یک یا چند رنگ لاک جنس خوب که روی ناخن یکدست باشد و زود خشک شود و استفاده از برچسب / شابلن و قلم طراحی که برای شکل دادن ناخن از آن استفاده می شود.

مدل مانیکور ناخن

مانیکور سه بعدی

یکی از جدیدترین روش های مانیکور ناخن می باشد که برای خانم های که روش های قبلی را امتحان کرده اند و حال دوست دارند یک مدل جدید روی ناخن های خود داشته باشند. ژل های تری دی برای انجام این کار مناسب است تا طرحی که روی ناخن انجام می شود برجسته و به صورت سه بعدی باشد البته برای انجان هر کدام از این مانیکور ها باید قبل از هر کاری دست ها و دور ناخن ها تمیز و مرتب شود.

مدل مانیکور ناخن

مدل مانیکور ناخن

مانیکور خیس

اگر دقت کرده باشید اگر مدت زمان زیادی در حمام باشید و دست و پاها درون آب باشد پوست دست بسیار نرم می شود و اضافات خیلی راحت و بدون درد از اطراف ناخن ها جدا می شود مانیکور خیس هم برای انجام دادنش باید دست ها را درون آب خیس کرده تا گوشت های اطراف ناخن خیس شوند و برای تمیز کاری آماده شود و ناخن ها را به هر شکلی که دوست دارید برش دهید و سوهان زده و از لاک های متنوع برای طراحی ناخن خود استفاده کنید. مانیکور خیس از روش های آسانی می باشد که شما به راحتی در منزل می توانید انجام دهید.

مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن

مدل مانیکور ناخن

مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن

مدل فرنچ ناخن

مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن

مانیکور سه بعدی

مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن

طراحی و دیزاین ناخن مجلسی

مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن

استفاده از لاک خوب برای رنگ آمیزی ناخن ها بسیار مهم است برخی از یک لاک برای طراحی استفاده می کنند و با استفاده از قلمو طراحی چندین اشکال هندسی و خط روی آن می کشند.

مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن

مدل ژلیس ناخن

مدل مانیکور ناخن

مدل ژلیس ناخن

مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن

طراحی و مانیکو ناخن دست و پدیکور ناخن پا

مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن مدل مانیکور ناخن ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

مدل های زیبای دیزاین ناخن جدید

طراحی ناخن مجلسی

دیزاین ناخن ۲۰۲۱

مدل طرح حنا روی دست

مدل رنگ مو زنانه جذاب

مدل ابرو

مدل شینیون مو جدید

نوشته مدل مانیکور ناخن و فواید آن / نمونه های ژلیس و فرنچ ناخن و کاشن ناخن اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

تصاویر بازیگران با گریم سنگین

بازیگران با گریم سنگین در این مطلب برای شما عزیزان تصاویری از گریم سنگین بازیگران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *