صفحه ی اصلی / اخبار / معرفی چندین گل تصفیه کننده هوا ( گیاهانی که سموم هوا را جذب می کنند.)
گل تصفیه کننده هوا این روزها آلودگی هوا در همه جا باعث آزار و اذیت و مشکلات تنفسی افراد شده است به خصوص در فصل زمستان که مشکلات بسیاری را برای همه ایجاد می کند. محصولات بسیاری برای تصفیه کردن هوا در بازار موجود می باشد که افراد برای خرید آن مراجعه می کنند. ما در این نوشته برای شما پیشنهاد مطلوبی برای تصفیه کردن هوای منزل و محیط کار داریم که علاوه بر تصفیه هوا زیبایی خاص و آرامش بخشی برای شما خواهد داشت. جالب است بدانید که گیاهان تصفیه کننده هوا و تولید کننده اکسیژن وجود دارند که از بهترین گیاهان آپارتمانی هستند و به راحتی مواد شیمیایی و آلودگی های هوا را برای ما تصفیه می کنند و زندگی سالم تری را برایمان به ارمغان می آورند. در ادامه برای شما چندین نمونه گیاه و گل جذب کننده سموم فضا را معرفی می کنیم. ……………………………………………………………………………………………………………………………………….. بامبو جزئ گیاهانی است که اکسیزن زیادی تولید می کند. این گیاه به نور زیادی برای رشد احتیاج ندارد و از آنجایی که در آب نگهداری می شود هر چند وقت یکبار می توان به آن آب داد و وقت زیادی صرف نگه داری آن نمی شود. گیاه بامبو بسیار زیبا و خا..

معرفی چندین گل تصفیه کننده هوا ( گیاهانی که سموم هوا را جذب می کنند.)

گل تصفیه کننده هوا

گل تصفیه کننده هوا

این روزها آلودگی هوا در همه جا باعث آزار و اذیت و مشکلات تنفسی افراد شده است به خصوص در فصل زمستان که مشکلات بسیاری را برای همه ایجاد می کند. محصولات بسیاری برای تصفیه کردن هوا در بازار موجود می باشد که افراد برای خرید آن مراجعه می کنند. ما در این نوشته برای شما پیشنهاد مطلوبی برای تصفیه کردن هوای منزل و محیط کار داریم که علاوه بر تصفیه هوا زیبایی خاص و آرامش بخشی برای شما خواهد داشت. جالب است بدانید که گیاهان تصفیه کننده هوا و تولید کننده اکسیژن وجود دارند که از بهترین گیاهان آپارتمانی هستند و به راحتی مواد شیمیایی و آلودگی های هوا را برای ما تصفیه می کنند و زندگی سالم تری را برایمان به ارمغان می آورند. در ادامه برای شما چندین نمونه گیاه و گل جذب کننده سموم فضا را معرفی می کنیم.

………………………………………………………………………………………………………………………………………..

گل تصفیه کننده هوا

بامبو جزئ گیاهانی است که اکسیزن زیادی تولید می کند. این گیاه به نور زیادی برای رشد احتیاج ندارد و از آنجایی که در آب نگهداری می شود هر چند وقت یکبار می توان به آن آب داد و وقت زیادی صرف نگه داری آن نمی شود. گیاه بامبو بسیار زیبا و خاص می باشد و برای طراحی و دکوراسیون منازل و ادارات از آن استفاده می کنند.

……………………………………………………………………………………………………………………………………..

گل تصفیه کننده هوا

نخل اریکا

اریکا یک نخل زینتی می باشد و اکسیزن تولید می کند و به دلیل زیبایی منحصر به فرد آن بیشتر برای دکوراسیون و طراحی دیزاین از آن استفاده می شود. شرایط نگه داری نخل اریکا این است که این گیاه به نور متوسط رو به بالا نیز دارد و باید زمانی که خاک آن خشک شد مجددا آن را آبیاری نمایید.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

گل تصفیه کننده هوا

گل قاشقی

در خانه هایتان گل برگ قاشقی نگه دارید. این گل تمام گازهای سمی موجود در خانه را جذب می کند و هوا را برای شما تصفیه می کند. این گل باعث آرامش روان و محافظ در برابر انرژی منفی است. اگر توجه داشته باشید این گل در بیشتر خانه ها دیده می شود و یک گیاه برگ گوشتی زیبا است.

……………………………………………………….. گل های تولید کننده اکسیژن …………………………………………………..

گل تصفیه کننده هوا

آلوئه‌ورا از گیاهان پرکاربرد در صنایع غذایی و دارویی می باشد و برای سلامت پوست نیز استفاده می شود. آلوئه‌ورا هم جزو گیاهان تصفیه کننده هوا می باشد. این گیاه در دمای گرم اتاق با نور مناسب رشد می‌کند. زمانی که لکه‌های قهوه‌ای روی برگ‌های آن ظاهر شود، به معنی بالا بودن مواد شیمیایی مضر در هوا است.

…………………………………………………………. گیاه تصفیه کننده هوا ………………………………………………………….

گل تصفیه کننده هوا

گیاه عنکبوتی یکی دیگر از گیاهان تصفیه کننده هوا می باشد و برای افرادی که علاقه ی بسیار به نگه داری گل دارند گزینه ی مناسبی است چون این گیاه مقاوم می باشد و می توان به راحتی از دسته های کوچک آن که رشد می کند برای تکثیر استفاده کرد. این گیاه در نور غیرمستقیم رشد می‌کنند و تقریبا در هر محیطی دوام می‌آورند.

………………………………………………………………………………………………………………………………………..

گل تصفیه کننده هوا

فیکوس نیز در دسته گیاهان تولید کننده اکسیژن قرار دارد. این گیاه برگ های چرمی بسیار زیبایی دارد. شرایط نگه داری فیکوس در اتاق و نور ملایم می باشد. اگر طرفدار نگه داری از گل و گیاه هستید بهتر است که شناخت کافی راجع به نگه داری آن اشته باشید.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

گل تصفیه کننده هوا

نخل ققنوس جزئ درخت‌های کوتاه از خانوادهٔ نخل می باشد. رشد آنها در سایه و آفتاب غیرمستقیم امکان‌پذیر است. بلندی این گیاه به ۱۸۰ تا ۳۰۰ سانتی‌متری می‌رسد. این گیاه نیز باعث جذب سموم موجود در هوا شده و اکسیزن تولید کرده و هوا را برای استشمام سالم محیا می کند.

……………………………………………………………………………………………………………………………………..

گل تصفیه کننده هوا

آگلونما یکی از مقاوم ترین گیاهان آپارتمانی است که شرایط نگهداری بسیار ساده ای دارد. برگ های این گیاه رنگ ها و طرح های متفاوتی دارد و سموم هوا را جذب می کند و باعث تمیز شدن هوا می شود. ای گل گزینه ی مناسبی برای اتاق کار شما می باشد چون شرایط خاصی برای نگه داری ان نیاز نیست .

………………………………………………………………………………………………………………………………………..

گل تصفیه کننده هوا

گل فیلودندرون به شکل‌قلبی می باشد و برگ های آن هم به صورت پاره پاره و هم به صورت صاف و یک تکه است. این گیاه جزئ گیاهانی می باشد که سموم هوا را جذب می کند. شرایط نگه داری فیلودندرون نور غیر مستقیم و آب کافی است و برای خانه های آپارتمانی گزینه ی مناسبی می باشد.

نوشته معرفی چندین گل تصفیه کننده هوا ( گیاهانی که سموم هوا را جذب می کنند.) اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

مدل مانتو ۲۰۲۲ شیک و مجلسی

مدل مانتو ۲۰۲۲ همان طور که می دانید مانتو لباس رسمی خانم های ایرانی می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *